Canli Uzman Nedir ?

Canli Uzman Nedir?

İnternet ortamında canlidanisman.com markası ile ön plana çıkıp danışman ve danışanı hızlı ve kolay şekilde bir araya getirmeyi hedefleyen bir platformdur.

Danışmandan Randevu Talebi

Danışmanlık almak isteyen kişinin izleyeceği yol şöyledir; tercih ettiği danışman profilinde yer alan randevu oluştur butonuna tıklaması sonrası açılan bölüme randevu için gerekli bilgileri girmesi sonrası sms ile cep telefon doğrulaması yapılır ve danışmanlık ücreti havale/kredi kart ile tahsil edilip randevu kesinleştirilir.

Kesinleşen randevu bilgileri SMS ile danışmana anında iletilir ve danışmanlık alan kişiye de randevu bilgileri ile randevu tarih-saatinde kullanılacak iletişim linki sms ile iletilir.

Danışman - Danışan Görüntülü iletişim

canliuzman.com özellikleri arasında yer alan görüntülü görüşme ile danışman ile danışan kolayca iletişim kurabilir.

Randevu oluşturma sonrası danışan ile danışman cep telefonuna gönderilen sms de görüntülü/sesli görüşme linki yer alır bu linke tıklanması sonrası açılan bölüme sms de yer alan şifre girilir ve görüşme başlar.

Eğer görüntülü görüşme için masaüstü bilgisayar/Laptop/Tablet cihazları kullanılacaksa SMS de yer alan link kopyalanıp web browser/tarayıcıya yapıştırılır ve açılan bölüme sms deki şifre girilmesi sonrası görüşme sağlanır.

canliuzman.com danışman ile danışan arasında yapılacak görüntülü görüşmenin kaydını tutmamaktadır.